Microsoft set Wireless Desktop 850N

Kód: 909588
Tip Výprodej
Značka: MICROSOFT
450 Kč / ks
Ihned k odběru - skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2019

Volných 1000 ks ! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft Wireless Desktop 850, CZ

Jste-li častým uživatelem operačního systému Windows, práci vám může zpříjemnit nová desktopová sada ovládacích prvků - tedy myš a klávesnice, které navrhnul a vyrábí právě tvůrce Windows - společnost Microsoft. Tato sada klávesnice a myši je moderní a minimalistická. Má tiché klávesy pro klidné psaní a myš plné velikosti nabízející pohodlnou a přesnou navigaci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rychlý přístup s klávesovými zkratkami

Microsoft Wireless Desktop 850, CZ je moderní bezdrátový set klávesnice a myši nejen solidního designu, ale také maximální užitné hodnoty a pohodlí práce. Pomocí klávesových zkratek můžete získat rychlý přístup k často používaným nástrojům jako je například kalkulačka, lupa nebo ovládání zvuku.

128bitové šifrování AES

Tato klávesnice nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard, která byla navržena tak, aby pomohla šifrováním psaného textu ochránit vaše údaje. Každá klávesnice je trvale spárována s přijímačem v továrně - bezdrátově se tedy nešíří žádné informace z kláves.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Optická myš s rolovacím kolečkem

Jedná se o optickou myš se základní sestavou tlačítek a rolovacího kolečka, která uspokojí většinu běžných uživatelů. Přesná optická technologie sledování nabízí ovládání kurzoru s vysokou rychlostí. Tlačítka jsou nenápadně zapuštěna do těla s kolečkem. Tyto tlačítka umožňují otevření libovolného souboru či webové stránky bez zdržování se s rolovací lištou na okraji obrazovky. Design myši umožňuje pohodlné držení jak v pravé, tak i v levé ruce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spolehlivé bezdrátové připojení

Vychutnejte si volnost a pohodlí bezdrátové technologie 2,4 GHz, která zajišťuje spolehlivé připojení s dosahem až 4,5 metru při zachování silného bezdrátového připojení. Až budete připraveni k práci, zapojte bezdrátový přijímač k portu USB počítače. Při cestování jej pak můžete připnout ke spodní straně myši. Myš se tím automaticky vypne.

Set má velmi nízkou spotřebu, při běžném používání je tak životnost baterie celých 15 měsíců. Pokud je baterie slabá, indikátor stavu baterií se červeně rozsvítí.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátový set klávesnice a myši, Klávesnice kompaktnějších rozměrů nabízí 128 bitové šifrování a sadu klávesových zkratek, obsahuje českou znakovou sadu. Optická myš má univerzální úchop a proto jí může použít pravák i levák.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 3 Rok(ů)
Hmotnost: 0.5 kg