SONY DSC-RX100 IV Cyber-Shot 20,2 MPix, 3,6x zoom - černý

Typ fotoaparátu:Digitální kompakty; Megapixely:20; Optický zoom (v násobcích):3; Typ displeje:Výklopný; Rozlišení videa:1080p; Typ paměťové karty:SD, SDXC, SDHC; Rozhraní:USB, Wi-Fi, HDMI; Formát médií:RAW, MPEG4, JPEG.... více
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
16 671.9 Kč bez DPH
Na dotaz
20 173 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 428880
EAN: 4548736017092
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Sony
Popis a parametry

SONY DSC-RX100 IV Cyber-Shot 20,2 MPix, 3,6x zoom - černý

RX100 IV


• 20,1MP8 složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM
• Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24–70mm s clonou F1,8–2,8
• Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu
• Mimořádně zpomalený záznam až 40x
• Vysokorychlostní závěrka omezující zkreslení – rychlost až 1/32000 s


Mimořádná rychlost do kapsy.
Odhalte dramatické momenty a zázraky, které lidské oko nedokáže postřehnout. Vytáhněte z kapsy mimořádně rychlý nový model Sony RX100 IV a využijte neomezené možnosti fantazie.


Svět superrychlého snímání
Vítejte v úžasném světě superrychlého snímání. Vynikající zpomalené záběry – dříve dostupné pouze u profesionálních fotoaparátů. Neuvěřitelně rychlé akce zachycené bez zkreslení. Vstupte do světa 1/32000sekundového zobrazování. Zázraky na počkání.


Skvělý potenciál. Skvělá realita.
Uvnitř kompaktního modelu RX100 IV se nachází první složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s připojenou pamětí na světě2 – mimořádný vynález v oblasti snímání obrazu. Dokáže vám odhalit zázraky ve 40x zpomaleném záznamu3, s mimořádně rychlou 1/32000s závěrkou omezující zkreslení nebo s pohodlným filmovým rozlišením 4K. Objevujte nekonečnou svobodu zobrazování, která překoná veškeré vaše představy.


První složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM na světě2
Nová technologie obrazového snímače nabízí zcela nové funkce, například až 40násobný zpomalený záznam3 anebo závěrku omezující zkreslení, které byly dříve dostupné pouze u profesionálního vybavení.


Podívejte se na svět novýma očima v režimu 40x zpomaleného záznamu3.
Technologie nahrávání vysokou snímkovou rychlostí (HFR) až 960 sn./s 6, původně vyhrazená profesionálním přístrojům, umožňuje přehrávání rychlých pohybů, které lidské oko nedokáže postřehnout, v mimořádně pomalém režimu 3. Funkce nabízí různá nastavení podle typu aktivit a umožňuje nahrávání profesionálních videozáznamů skrytého světa kolem nás.


Mimořádně rychlé snímání
Svět zázraků zachycený při 1/32000 s.
Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení až do 1/32000 s umožňuje zachytit i velmi rychlý pohyb bez zkreslení obrazu efektem pohybující se clony.


Mimořádně vysoká rychlost závěrky 1/32000 s
Mimořádně rychlá závěrka omezující zkreslení nabízí různé možnosti snímání až do EV 197. Můžete fotografovat i za velmi jasných podmínek dokonce i s rozostřeným pozadím.


Trvalé snímání rychlostí 16 sn./s8 bez výpadků
I přes vysoké rozlišení 20,1 MP9 disponuje fotoaparát rychlým odečtem umožňujícím trvalé snímání rychlostí až 16 sn./s8 bez výpadků. Zachytíte tak důležité okamžiky, aniž by vám nějaká akce unikla.


Dopřejte svým tvůrčím schopnostem volné pole působnosti.
Vychutnejte si videa ve 4K – mimořádně realistické filmové rozlišení 4K10,11,12 je nyní k dispozici u běžných záznamů 4K o délce do 5 minut. Profesionální kodek XAVC S11 zajišťuje nádherný záznam s vysokou přenosovou rychlostí.


Základní požadavek každého, kdo to s fotografováním myslí vážně.
Zasouvací hledáček XGA OLED Tru-Finder™ je u fotoaparátu této velikosti výjimkou. Elektronický hledáček je opatřen speciální povrchovou vrstvou ZEISS® T* a nabízí čistý obraz na celé ploše.


Nezbytné vybavení pro nezapomenutelné snímky.
Už si nemusíte plnit brašnu množstvím příslušenství. Kapesní model RX100 IV nabízí všechny nezbytné profesionální funkce přímo ve výbavě. Máte k dispozici vše, co potřebujete, a s tím i svobodu vydat se kamkoli a zachytit úžasné momenty v nezapomenutelných snímcích.


Aplikace PlayMemories Camera Apps14 dodají fotoaparátu chytré funkce.
Dopřejte si další funkce prostřednictvím užitečných aplikací, jako například Smart Remote Control (která umožňuje dálkové ovládání závěrky pomocí smartphonu) nebo aplikací pro úpravu a přidávání efektů, a využijte možnost připojení přes Wi-Fi®/NFC.


Pozn.:


1
MOC je maloobchodní doporučená cena navržená Sony. Aktuální prodejní cena je určována prodejcem, ne společností Sony.
2
První snímač typu 1,0 s připojenou pamětí na světě. Stav v červnu 2015 na základě průzkumu společnosti Sony.
3
Při nahrávání zpomalených záběrů nelze zaznamenávat zvuk. Je nutná paměťová karta SDXC nebo SDHC třídy 10 nebo vyšší. V případě použití paměťové karty SDHC může být nutná aktualizace softwaru fotoaparátu.
4
Společnost Sony drží jako výrobce snímačů obrazu pro digitální fotoaparáty a videorekordéry světové prvenství (založeno na průzkumu společnosti Sony od dubna 2014 do března 2015, který ukázal, že společnost Sony má 50% podíl na trhu).
5
Na základě simulace stejné elektronické závěrky až 1/32000 s v kombinaci se snímačem CMOS Exmor R® u modelu RX100III.
6
Režim NTSC. 1000 sn./s v režimu PAL. Režim NTSC/PAL je možné prostřednictvím této nabídky přepnout.
7
S aktivním integrovaným filtrem ND.
8
V režimu souvislého snímání s prioritou expozičního času. Pevné nastavení zaostření a expozice u prvního snímku.
9
Přibližný počet efektivních megapixelů.
10
Délka souvislého záznamu je přibližně 5 minut. Doba nahrávání se může lišit v závislosti na prostředí.
11
Pro nahrávání videozáznamů ve formátu XAVC S je požadována paměťová karta SDXC nebo SDHC třídy 10 nebo vyšší. V případě použití paměťové karty SDHC může být nutná aktualizace softwaru fotoaparátu.
12
Pro nahrávání ve formátu XAVC S rychlostí 100 Mb/s je nutná paměťová karta SDXC nebo SDHC rychlostní třídy UHS 3 (U3). V případě použití paměťové karty SDHC může být nutná aktualizace softwaru fotoaparátu.
13
Ekvivalent 35 mm
14
Další informace naleznete na portálu aplikací PlayMemories Camera Apps. Dostupnost funkcí se v jednotlivých regionech liší.

.
Rozhraní
HDMI
Optický zoom (v násobcích)
3
Megapixely
20
Typ fotoaparátu
Digitální kompakty
Rozlišení videa
1080p
Typ paměťové karty
SDHC
Formát médií
MPEG4
Typ displeje
Výklopný

SONY DSC-RX100 IV Cyber-Shot 20,2 MPix, 3,6x zoom - černý

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Čeština
cz
Slovak
sk