Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  3 000 Kč  doprava zdarma!
Nejčastěji hledané: 
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Planet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af

Přidat do oblíbenýchPlanet konvertor FTP-802, 10/100BaseFX (SC), PoE injektor 802.3af
Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.

Kód produktu1018200
Part numberFTP-802
EAN produktu4711213686221
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Planet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
2192 Kč
Vaše cena bez DPH
1396.69 Kč
Vaše cena
1690 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

FTP-802 konvertor 10/100Base-FX (SC), PoE injektor 802.3af



  • 1x ethernet s rozhraní­m TP, Auto-negotiation, Auto-MDI / MDI-X s PoE injektorem

  • standardy IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Power over Ethernet

  • 1x optické rozhraní­ multimode pro vlákno 50/125µm nebo 62.5/125µm

  • konektor pro optické rozhraní­: SC

  • dosah po optickém kabelu pro FTP-802 : 2km

  • vlnová délka paprsku laserového budiče: 1310nm

  • PoE standard: IEEE 802.3af, PoE 48V SS, zatižitelnost maximálně 15,4W při 350mA

  • rozměry: 26 x 70 x 97mm

  • hmotnost 0,2kg

  • provozní­ teplota: 0-50°C


.
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika multimode
Aktuální cena produktu je1690Kč  s dph
Váš e-mail  
Hodnocení obchodu na Zboží.cz