Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  3 000 Kč  doprava zdarma!
Nejčastěji hledané: 
0
Zpět

O nás

DayComp-obchod to není jen“obchod”.
 
 
Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo v dnešní době umí přežít bez smartphonu, připojení k webu a sociálních sítí. Žijeme ve společnosti, která používání těchto technologií přímo vyžaduje. Přinášíme vám svět moderních a především nejnovějších technologií z CZ distribuce.
 
Ve společnosti Agartha Company s.r.o. se snažíme hledat technologie, díky nimž se snažíme zlepšovat životy našim zákazníkům a přinášet vám je prostřednictvím našeho internetového obchodu obchod.daycomp.cz.
 
Naším zákazníkům se vždy snažíme přinášet služby a zboží vždy s přidanou hodnotou a na tomto si zakládáme. Nejsme jen “obchod” jsme společnost, která vám přináší inovace ať už do domácnosti,sportu či pro vaši zábavu. U nás a s námi získáte vždy víc např. profesionální poradenství, nadstandardní servis, péči, kvalitu a v neposlední řadě lidský přístup.
 
Přesvědčte se sami, že u nás nemáme pouze jazyku. U nás se řídíme heslem: "action speak louder then words" činy mluví hlasitěji než slova.
 
Společnost Agartha Company s.r.o. vznikla na sklonku roku 2016 v Moravskoslezském kraji konkrétně v Ostravě- Porubě a za svou dobu si získala stovky věrných zákazníků a my Vám za tuto věrnost moc děkujeme a a vězte, že všechno co děláme, děláme pro Vás. Abychom v prvé řadě dokázali i sami sobě, že kvalitní služby a výrobky nemusí být za neúměrnou cenu a nízké kvality a hůř k dostání a také především proto, abychom mohli pomáhat těm co to potřebují.
 
Lidé z celé České republiky si naší společnost nevybírají pouze kvůli sortimentu, ale také kvůli dlouhodobé zkušenosti, kterou s námi mají ať už od vyřízení objednávky po samotnou expedici či rychlosti vyřízení reklamace.
 
Chcete vědět co nás zahřívá u srdce? Jsou to pozitivní reakce společností a lidí, kteří nějakým způsobem přišli s námi do kontaktu a zanechávají nám krásné zpětné vazby. Teprve pak víme, že to co děláme, má smysl a především nám dají najevo,že to děláme dobře !
 
 
 
 
 61238927_10219704192059857_3304411352071667712_n
               42532114_10211868087087037_8983674421780676608_n
 
 Jednatelé a zakladatelé společnosti: Michal Burkowicz (nahoře) a David Bajgar (dole)
 
 
 
 
 
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz