Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Ihned k odeslání
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
699 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
107 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
173 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
116 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
206 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
169 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
126 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
277 Kč
Vaše cena
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
347 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
137 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
473 Kč
Vaše cena
Ihned k odeslání
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
151 Kč
Vaše cena
Hodnocení obchodu na Zboží.cz