Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 5m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s.... více
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
227.27 Kč bez DPH
Na dotaz
275 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 5m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 5m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
.
Typ vlákna
Multimode
Typ kabelu
Patch kabel
Typ konektoru
SC

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 5m

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Čeština
cz
Slovak
sk