Co je TWISTO PAY?

Co je Twisto?

Twisto je služba, která ulevuje od starostí s placením. Přináší moderní způsob, jak nakupovat v e-shopu na jedno kliknutí bez nutnosti opisovat údaje z karty, platit bleskově složenky a faktury vyfocením dokladu bez vyplňování příkazu v internetovém bankovnictví anebo v kamenných prodejnách Twisto kartou propojenou s mobilní aplikací pro dokonalý přehled o svých výdajích. K tomu ulevuje i peněžence, protože umožňuje nakupovat s odloženou platbou o 14–45 dní, aniž by si zákazník musel půjčovat.

 

 

Jak platit Twistem PAY?

Twisto si můžete nejdříve snadno vyzkoušet. Stačí v košíku vybrat jako platební metodu Twisto. Twisto za vás objednávku zaplatí, e‑shop vám zboží ihned odešle a  máte 14 dní na to, abyste si vše v pohodlí domova prohlédli anebo vyzkoušeli. Zaplatíte jen tehdy, pokud si nákup necháte. V případě, že ho budete vracet, nic neplatíte.

Co je Twisto PAY Účet?

Uživatelský účet, který umožňuje využívat Twisto libovolně v průběhu celého měsíce pro běžné každodenní nákupy a platby s mnoha výhodami:

  • Nakupujete celý měsíc a platíte vždy až vše najednou k patnáctému dni následujícího měsíce
  • Získáte přístup ke službě Twisto Snap, díky které budete moci jednoduše nakupovat ve všech e‑shopech či platit své vyúčtování za telefon, energie a složenky pouhým přeposláním e‑mailu na plati@twisto.cz nebo nahráním fotografie do účtu
  • K účtu můžete pro vaše jednodušší a bezpečnější placení využívat i Twisto kartu
  • Pokud se vám nehodí zaplatit celou útratu do splatnosti, můžete nám snadno zaplatit jen její část a zbytek o měsíc odložit
  • Díky mobilní aplikaci získáte detailní přehled o svých útratách a nákupech

Bude mě Twisto PAY něco stát?

Všechny platby přes Twisto ať už v rámci účtu nebo mimo něj, požívají bezúročné období. Pokud samostatnou transakci nebo vyúčtování vašeho účtu uhradíte v tomto období, nezaplatíte ani korunu navíc na úroku. Pokud se vám platba zrovna nehodí a máte Twisto účet, můžete nám zaplatit pouze 10 % z celkové útraty a zbytek si odložit do dalšího měsíce. Za každou odloženou stokorunu pak zaplatíte od 4.5 Kč do 0.5 Kč podle toho, jak velkou částku odkládáte. Twisto je maximálně transparentní a při odkládání splatnosti tak máte vždy detailní přehled, kolik vás co bude stát.

Twisto účet můžete využívat ve třech režimech. Podle toho, co všechno budete chtít, aby váš účet uměl, vás měsíčně bude stát buď 0 Kč, 49 Kč nebo 99 Kč. Volba je jen na vás.

Pokud vám je něco nejasné, napište na dotaz@twisto.cz nebo volejte na 222 70 33 33 případně navštivte stránku https://www.twisto.cz/ 

Agartha Company s.r.o.
Místecká 1120/103
70300 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
IČO: 05663083
DIČ: CZ05663083
Čeština
cz
Slovak
sk