Canon DM-E1 Směrový stereofonní mikrofon

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství.... více
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
7 829.75 Kč bez DPH
Na dotaz
9 474 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 435039
EAN: 4549292065732
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Canon
Popis a parametry

Canon DM-E1 Směrový stereofonní mikrofon

S tímto kvalitním stereofonním směrovým mikrofonem Canon s kompaktní, lehkou a štíhlou konstrukcí typu Shotgun a nastavením směrovosti pro různé účely můžete natáčet filmy se skvělým a zřetelným zvukem.


Výhody
• Externí stereofonní směrový mikrofon pro fotoaparáty EOS*
• Velký frekvenční rozsah a vysoká citlivost zajišťují bohatý a detailní zvuk
• Tři režimy směrovosti k nahrávání v různém prostředí
• Odpružený držák a ochranný protivětrný kryt omezují nežádoucí ruchy
• Kompaktní a lehké provedení pro snadnou manipulaci


Podrobný popis funkcí
Externí mikrofon typu shotgun
Směrový stereofonní mikrofon DM-E1, který používá konstrukci označovanou jako shotgun, dokáže filmům zajistit vysoce kvalitní zvuk. Dá se snadno nasadit do sáněk pro příslušenství a připojit do 3,5mm zdířky pro mikrofon na celé řadě kompatibilních fotoaparátů EOS*.


Bohatý a realistický zvuk
Díky frekvenčnímu rozsahu záznamu 50 Hz až 16 kHz můžete zachytit prokreslený a realistický zvuk, například celé zvukové spektrum hudebního vystoupení, od vysokých frekvencí houslí a fléten až po nízké frekvence kontrabasů a basových kytar. A s citlivostí –42 dB se vám podaří zaznamenat i ty nejtišší zvuky.


Všestranné možnosti nastavení směrovosti
Pomocí tří režimů nastavení směrovosti záznamu dosáhnete u svého filmu působivého zvuku. Můžete snadno přepínat mezi směrovou charakteristikou 90° a 120° s vysoce kvalitním stereofonním zvukem v prostorách různé velikosti nebo využít úzce směrovou (monofonní) charakteristiku ke zřetelnému zachycení osob hovořících přímo na kameru bez rušení okolním prostředím.


Vysoce kvalitní zvuková stopa
Záznam jasného a kvalitního zvuku bez nežádoucích ruchů bude díky odpruženému držáku, který eliminuje otřesy způsobené činností fotoaparátu nebo objektivu, hračkou. Součástí dodávky je také ochranný protivětrný kryt, který výrazně omezuje hluk způsobený větrem při nahrávání v exteriéru. Poměr signál/šum 66 dB je pak zárukou nižšího šumu na pozadí.


Snadné přenášení
Díky kompaktnímu a lehkému provedení můžete mikrofon bez problémů nosit všude s sebou. Ve spojení s fotoaparátem a objektivem tvoří elegantní záznamový přístroj, se kterým můžete pohodlně dlouhou dobu nahrávat z ruky. K udržení minimální hmotnosti přispívá také lehká knoflíková lithiová baterie.


*Není doporučen pro použití s fotoaparáty EOS-1D Mark IV a EOS 550D, protože nejsou vybaveny ručním nastavením hlasitosti pro mikrofonní vstup


Obsah balení:
• Směrový stereofonní mikrofon DM-E1
• Protivětrný kryt DM-E1
• Návod k použití

.
Typ příslušenství
Ostatní příslušenství

Canon DM-E1 Směrový stereofonní mikrofon

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Čeština
cz
Slovak
sk