Bitdefender Total Security - 5 zařízení na 2 roky - elektronická licence do emailu

Jeden produkt, který chrání všechna vaše zařízení, aniž by je zpomalil. Kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie..... více
ParametryPorovnání
Jazyk
Český
Jazyk
Slovenský
Pro koho je licence určena
Pro domácnost
Pro koho je licence určena
Komerční
Perioda placení
2 roky
Typ licence
Online ESD
Počet zařízení
5
Běžná cena: NaN  (-NaN%)
1 434.71 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
1 736 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1880026
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Výrobce: Bitdefender
Popis a parametry

Bitdefender Total Security - 5 zařízení na 2 roky - elektronická licence do emailu

Bitdefender - TOTAL SECURITY

Kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie.

Klíčové vlastnosti Bitdefender TOTAL SECURITY:

 • Multi-device - Kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS
 • Bezkonkurenční detekce hrozeb k zastavení sofistikovaného malwaru
 • Inovativní technologie na ochranu před útoky zero-day
 • Vícevrstvá ochrana ransomwaru, aby vaše soubory byly v bezpečí
 • Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení
 • Pokročilá rodičovská kontrola, která chrání vaše děti online (* Rodičovská kontrola je k dispozici pro Windows, MacOS, iOS a Android s jinou sadou funkcí v závislosti na každé platformě)
 • Minimální dopad na výkon vašeho systému

Kompletní přehled vlastností

OS Windows

OCHRANA

 • Kompletní ochrana dat v reálném čase - Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.
 • Pokročilá ochrana před hrozbami - Bitdefender Total Security používá k podrobnému sledování aktivních aplikací techniku ??zvanou detekce chování. V okamžiku, kdy zjistí cokoli podezřelého, podnikne okamžité kroky, aby zabránil infekcím.
 • Prevence síťových hrozeb - Bitdefender Total Security zastaví útoky ještě předtím, než vůbec začnou. Nové technologie zpravodajství o kybernetických hrozbách mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě, a blokovat sofistikované zneužití, adresy URL související s malwarem a botnetem, a útoky hrubou silou.
 • Vícevrstvá ochrana proti ransomware - Vícevrstvý přístup Bitdefenderu proti ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Funguje s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami, a chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním pomocí ransomwaru.
 • Posouzení zranitelnosti - Vyhledávejte bezpečnostní díry a slabá místa jediným kliknutím. Bitdefender zkontroluje na vašem počítači zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty Windows a potenciálně nebezpečné nastavení systému, a poté navrhne nejlepší opravu.
 • Prevence webových útoků - Naše technologie filtrování webu zajišťuje, že se nikdy nedostanete na škodlivý web. Než skutečně kliknete na odkaz, zjistěte, zda je k výsledkům vyhledávání bezpečný přístup. Bitdefender Total Security také blokuje všechny známé infikované odkazy.
 • Anti-phishing - Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v nebezpečí. Bitdefender Total Security rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.
 • Boj proti podvodům - Náš pokročilý systém filtrování vás varuje, kdykoli navštívíte webové stránky, které se vás mohou pokusit podvádět.
 • Antispam - Filtruje irelevantní zprávy ve složce Doručená pošta. Je k dispozici pro e-mailové klienty (Microsoft Outlook, Thunderbird).
 • Záchranné prostředí - Některé sofistikované malware, například rootkity, je třeba před spuštěním systému Windows odstranit. Když Bitdefender Total Security detekuje takové hrozby, restartuje počítač v záchranném prostředí pro vyčištění a obnovení systému.

VÝKON

 • Autopilot - Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako <Bezpečnostní poradce> a aby vám poskytl hlubší pohled do aktuálního stavu vaší bezpečnostni. Jeho inteligentní funkce doporučí bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.
 • Bitdefender Photon™ - Tato inovativní a exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Total Security přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby ušetřil výpočetní zdroje a zlepšil rychlost a výkon.
 • Globální ochranná síť - Většina skenování probíhá v cloudu, takže na vaše systémové zdroje nemá prakticky žádný dopad. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstanou nedotčeny. A vaše soubory jsou vždy zcela soukromé: Bitdefender neskenuje skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládá do cloudu!
 • Profily her, fimů a práce - Bitdefender Total Security detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás nebude obtěžovat zbytečnými požadavky. V závislosti na tom, co děláte, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení a pozastaví nedůležité aktivity na pozadí, abyste si mohli hru, film nebo práci užít na maximum.
 • Zrychlete svá zařízení - Zvyšte rychlost a výkon svých zařízení pomocí funkce OneClick Optimizer.
 • Režim baterie - Tato užitečná, inteligentní funkce šetří výdrž baterie pro notebooky a tablety dočasným vyladěním nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth.

SOUKROMÍ

 • Bitdefender VPN - S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.
 • Anti-tracker - Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.
 • Ochrana webové kamery - Ochrana webové kamery vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k vaší webové kameře, a umožní vám blokovat neoprávněný přístup, budete-li si to přát.
 • Bezpečné internetové bankovnictví - Pracujte s internetovým bankovnoctvím nebo nakupujte online za použití jedinečného specializovaného prohlížeče Bitdefender, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také může automaticky vyplnit údaje o kreditní kartě ve formulářích pro online platby.
 • Rodičovská kontrola - Rodičovská kontrola nabízí digitální pomoc rodičům, a další online bezpečnost dětem. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte jim čas, který stráví u obrazovky. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central a sledujte online aktivity vašich dětí.
 • Brána firewall pro ochranu osobních údajů - S Bitdefender Total Security získáte silnou vrstvu ochrany sítě, takže vaše osobní údaje zůstanou před hackery v bezpečí.
 • Ochrana proti krádeži - Bitdefender Total Security obsahuje účinné nástroje proti ztrátě nebo krádeži vašeho notebooku, telefonu nebo tabletu se systémem Windows. Nástroje jsou vzdáleně přístupné odkudkoli na světě prostřednictvím vašeho účtu Bitdefender Central.
 • Bezpečnostní Wi-Fi poradce - Posuďte zabezpečení své Wi-Fi sítě a routeru bez ohledu na to, kam se připojíte.
 • Ochrana sociálních sítí - Chraňte se před škodlivými odkazy a jakýmikoli online hrozbami, které vám vaši přátelé nevědomky předají prostřednictvím sociálních sítí.
 • Správce hesel - Zabezpečte svá hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data v kybernetickém trezoru. Budete k němu mít snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování online formulářů a může dokonce doporučit zabezpečená hesla.
 • Skartovačka - Tento nástroj použijte, pokud chcete soubor trvale smazat a nezanechat žádné stopy. Po takové smazání jako by ve vašem počítači soubor vůbec neexistoval.

Mac OS

OCHRANA

 • Bezpečné soubory - S Bitdefender bezpečnými soubory můžete zabránit neoprávněným změnám nejdůležitějších souborů. Jednoduše přidejte složky do seznamu sledovaných a Bitdefender chrání soubory v nich uložené před ransomwarem a dalším malwarem. K vašim bezpečným souborům mají přístup pouze aplikace, kterým výslovně důvěřujete.
 • Ochrana Time Machine - Pokud k zálohování souborů používáte Time Machine, budete chtít, aby tato vrstva zabezpečení byla chráněna před sofistikovanými útoky ransomwaru. Ransomware, extrémně nebezpečný typ malwaru, působí šifrováním cenných souborů, jako jsou obrázky, videa a další dokumenty, a činí je nepoužitelnými. Díky této složité funkci mohou uživatelé počítačů Mac obnovit své soubory, aniž by museli platit výkupné, které ransomware požaduje. Ochrana Time Machine vám poskytuje výhodu proti jakémukoli malwaru, který se pokouší šifrovat nebo zničit vaše zálohy.
 • Blokování adware - Nevyžádané reklamy, které se ve vašem prohlížeči objevují, jsou nepříjemné, a dokonce i počítače Mac mohou zachytit tyto rušivé infekce adware. Bitdefender Total Security detekuje a odstraňuje adware, škodlivé programy únosců, nežádoucí panely nástrojů a další otravné doplňky prohlížeče, takže si můžete svůj Mac užívat naplno.
 • Detekce malware napříč platformami - Váš Mac by měl být chráněn i před škodlivým obsahem navrženým pro Windows, abyste si mohli být jisti, že závadný obsah nepředáváte uživatelům PC. Bitdefender Total Security detekuje a odstraňuje malware zaměřený na macOS i hrozby vytvořené pro Windows, takže víte, že soubory, které posíláte ostatním, pro ně nejsou ohrožením.
 • Bitdefender štít - Zvládne všechny vaše bezpečnostní potřeby. Po zapnutí kombinuje řadu inovativních patentovaných technologií k automatické detekci a odstranění jakékoli hrozby bez negativního dopadu na rychlost a výkon vašeho Macu.
 • Anti-Phishing - Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás drží daleko od nebezpečí. Bitdefender Total Security čichá a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.
 • Semafor (rozšíření prohlížeče) - Bitdefender Total Security zajišťuje ochranu veškerého vašeho procházení, včetně online nakupování a bankovnictví, a může odfiltrovat nevhodný obsah. Se zapnutou automatickou ochranou náš systém umělé inteligence skenuje všechny odkazy ještě předtím, než na ně kliknete, takže nikdy nevědomky neotvíráte škodlivé webové stránky.

VÝKON

 • Autopilot - Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako Bezpeřnostní poradce, a aby vám poskytl hlubší pohled do vaší bezpečnostní pozice. Jeho inteligentní funkce vyhodnocují vaše chování a doporučují bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.
 • Ultrarychlé skenování - Pevná ochrana je skvělá, ale je ještě lepší, pokud má bezkonkurenční rychlost a výkon. Bitdefender Total Security kombinuje přesnost a rychlost, takže získáte ultrarychlé skenování a nejlepší míru detekce v oboru.
 • Blokování adware - Díky trvalým aktualizacím si naše bezpečnostní sada Bitdefender vždy uvědomuje zero-day útoky. Používáme úžasně výkonné cloudové technologie k detekci a eliminaci elektronických hrozeb, ať už přicházejí odkudkoli, abychom vám poskytli okamžitou ochranu kdekoli na světě. Vzhledem k tomu, že "těžké zvedání břemen" se provádí v cloudu, nedochází k žádnému přetahování zdrojů vašeho počítače Mac, a vaše osobní údaje zůstávají bezpečně uloženy ve vašem počítači.

SOUKROMÍ

 • Bitdefender VPN - S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.
 • Anti-tracker - Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.
 • Rodičovská kontrola - Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost online pro děti. Filtrujte nevhodný obsah a omezujte dobu využívání funkcí telefonů vašich dětí. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením.

iOS

OCHRANA

 • Ochrana webu - Náš systém proti phishingu skenuje webové stránky a varuje vás, když narazíte na podvodné stránky. Bitdefender Web Protection filtruje veškerý provoz, nejen vaše úmyslné procházení, a nabízí ochranu v reálném čase před všemi online nebezpečími.

SOUKROMÍ

 • Rodičovská kontrola - Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Filtrujte nevhodný obsah a umožňuje vám omezit dobu, kterou tráví vaše děti na telefonu. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením.

Android

OCHRANA

 • Skenování na vyžádání a při instalaci - Kdykoli proskenujte svůj Android telefon nebo tablet, a ujistěte se, že jsou všechny vaše aplikace čisté. Antivirový modul navíc automaticky prohledá každou aplikaci, jakmile ji nainstalujete, a okamžitě vás informuje, zda nepředstavuje nějaké nebezpečí.
 • Ochrana webu - Prohlížení internetu vás může přenést na nebezpečná místa, ale zabezpečení Bitdefender pro Android je tu vždy, aby vás ochránilo. Náš systém proti phishingu skenuje webové stránky a varuje vás, když narazíte na podvodné stránky. Filtruje veškerý provoz, nejen vaše úmyslné procházení, a nabízí ochranu v reálném čase před všemi online nebezpečími.
 • WearON - WearON rozšiřuje mobilní zabezpečení i na vaše chytré hodinky. A pokud nevíte, kde je váš telefon, použijte WearON z Androidu k aktivaci zvukového upozornění, abyste ho mohli snadno najít. Dostanete upozornění, když se příliš vzdálíte od telefonu, takže jej nikdy nezapomenete vzít sebou.
 • Ochrana proti krádeži - S Bitdefender Anti-Theft můžete vzdáleně lokalizovat, uzamknout, vymazat nebo poslat zprávu do vašeho zařízení v případě ztráty nebo krádeže.

VÝKON

 • Autopilot - Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako Bezpeřnostní poradce, a aby vám poskytl hlubší pohled do vaší bezpečnostní pozice. Jeho inteligentní funkce vyhodnocují vaše chování a doporučují bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání.
 • Spořič baterie a výkonu - Navrhli jsme Bitdefender Total Security tak, abychom vám poskytli nejúčinnější ochranu před malwarem, v kombinaci s efektivní správou napájení. Protože většina "těžkého zvedání" probíhá v cloudu, nevyčerpává prostředky vašeho zařízení a výdrž baterie zůstává prakticky nedotčena.
 • Rychlý a lehký - Bitdefender Total Security je neuvěřitelně silný proti malwaru, přesto je ale nenáročný na zdroje vašeho telefonu, takže neuvidíte žádný negativní dopad na výkon. Skenování na vyžádání je rychlé a aplikace přidá k době restartu jen sekundu.

SOUKROMÍ

 • Bitdefender VPN - S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Total Security zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.
 • Zámek aplikace - App Lock chrání vaše nejcitlivější aplikace, takže si nikdo nemůže hrát s vašimi nastaveními nebo soukromými informacemi. Bitdefender Total Security přidává další vrstvu ochrany tím, že umožňuje uzamknout aplikace pomocí PIN kódu. Pomocí funkce Smart Unlock můžete nastavit telefon tak, aby umožňoval přímý přístup k chráněným aplikacím při používání důvěryhodné sítě Wi-Fi.
 • Ochrana osobních údajů účtu - Zkontrolujte, zda vaše online účty nebyly zapojeny do jakéhokoli narušení dat. S tolika populárními weby a aplikacemi, které vydávají varování o úniku databáze, je snadné ztratit přehled o svých účtech. Ochrana osobních údajů účtu vás upozorní, když jsou vaše citlivá data ohrožena, a umožní vám podniknout kroky v závislosti na jejich stavu.
 • Rodičovská kontrola - Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte dobu obrazovky pro každé vaše dítě. Sledujte jejich polohu, abyste vždy věděli, kde jsou. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste zůstali v kontaktu se svými dětmi.
.

Bitdefender Total Security - 5 zařízení na 2 roky - elektronická licence do emailu

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Agartha Company s.r.o.
Místecká 1120/103
70300 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
IČO: 05663083
DIČ: CZ05663083
Textové stránky
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR
PLN